Terminy i dostawa

  • Główną zasadą w naszych relacjach z Klientami jest ustalanie terminu wykonania zlecenia indywidualnie, czyli w zależności od Państwa potrzeb. Jeśli jakaś praca jest potrzebna w trybie ekspresowym, to wykonamy ją zgodnie z ustaleniami.

 

  • Standardowo terminy realizacji poszczególnych zleceń poligraficznych są bardzo zróżnicowane. Zależą one od stopnia skomplikowania danej pracy, nakładu, przygotowania plików i ich jakości (czy trzeba wprowadzać jakieś poprawki czy od razu pliki są gotowe dla potrzeb drukarni).

 

  • Czas wykonywania zleceń wynosi od 1-2 dni roboczych w przypadku prac prostych jak plakaty czy ulotki, poprzez kilka dni w przypadku broszur, teczek, do nawet kilkunastu dni roboczych w przypadku prac wysokoprzetworzonych i w dużych nakładach, takich jak książki w twardej lub miękkiej oprawie, segregatory, teczki kaszerowane, itp.

 

  • Gotowe prace wysyłamy do Państwa pod wskazany adres na terenie Polski lub Europy firmą kurierską GLS www.gls-group.eu (paczki do 30 kg) lub innym transportem na paletach. Czas dostawy paczek kurierm GLS wynosi od 24 godzin na terenie Polski do 2-5 dni roboczych na terenie Europy (np. Niemcy – 2 dni robocze, Wielka Brytania, Francja 4-5 dni roboczych)