O nas

Drukarnia Spręcograf jest rodzinną firmą działającą na rynku poligraficznym nieprzerwanie od 1983 roku. Ponad 30-letnia obecność na rynku pozwoliła nam na zdobycie bogatego doświadczenia w branży poligraficzno-reklamowej oraz uznanie Klientów.

Drukujemy wysokiej jakości materiały poligraficzne, zarówno zlecenia standardowe tj. ulotki, foldery, katalogi, plakaty, wizytówki, kalendarze, koperty z nadrukiem, teczki ofertowe, planery, jak również bardziej przetworzone tj. segregatory, clipboardy, klaskacze, druki hotelowe (zawieszki na drzwi, mini teczki na karty-klucze), opakowania farmaceutyczne z tłoczeniem Braille’a, kosmetyczne, weterynaryjne i im podobne. Naszą ważną specjalizacją jest skład i druk książek w oprawie twardej i miękkiej klejonej, także ze skrzydełkami i bardzo cienkimi grzbietami.

Nasza drukarnia zadba o Państwa kompleksową obsługę od przygotowania projektu graficznego, składu, pełen zakres prac introligatorskich do gotowego wydruku.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy do druku offsetowego i cyfrowego, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać prawie wszystkim stawianym nam zleceniom.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług, krótki czas realizacji, terminowość i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do przesyłania zapytań lub zleceń poprzez formularz kontaktowy, e-mailem lub telefonicznie przez 24h/7. Na życzenie wysyłamy również próbki produktów, którymi byliby Państwo zainteresowani.

Na terenie Olsztyna i okolic zapewniamy bezpłatną dostawę.

Zapraszamy do współpracy!
Drukarnia Spręcograf

01. Front