Aktualności

Życzenia świąteczne

kartka2zyczenia4

Nowość wydawnicza

w-cieniu-papierowkiPolecamy Państwa uwadze wznowione wydanie, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem czytelników, wzruszającej opowieści pani Anny Osowskiej pt.:

„W cieniu papierówki”.

Autorka jest internistką, endokrynologiem i od ponad dwudziestu lat prowadzi praktykę lekarską w Sępopolu. „ W cieniu papierówki” to jej literacki debiut, zawierający wątki autobiograficzne. Książka przenosi nas w urocze miejsca Warmii i Mazur, opowiadając o codziennym życiu prowincjonalnej lekarki i jej najbliższych, a także o zmaganiach w obliczu śmiertelnej choroby.

Pani Ani – dziękując za przemiłą współpracę, życzymy dalszych literackich sukcesów a czytelników zachęcamy do lektury.

Targi Warmia-Mazury EXPO

icoSerdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznych targów Warmia-Mazury EXPO, które odbędą się w dniach 24-25 kwietnia 2015 w Arena EXPO w Ostródzie w godz. 10-18.

Więcej informacji o wydarzeniu, znajdą Państwo na stronie organizatora targów: www.wm-expo.pl.

Kalendarze 2015

Serdecznie zapraszamy do zamawiania kalendarzy na 2015 rok. Wykonujemy wszystkie rodzaje kalendarzy: trójdzielne z główką wypukłą, ścienne listwowane i wieloplanszowe spiralowane, biurkowe trójkątne oraz biuwary w formacie B3 i A2 z dowolną liczbą kartek. Niezmiennie dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, aby mogły służyć Państwu przez cały rok.

Wybory samorządowe 2014

Szybkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe. Okres przedwyborczy to czas szczególnie wytężonej pracy dla wszystkich kandydatów ubiegających się o głosy wyborców.

Nasza drukarnia posiada duże doświadczenie w przygotowaniu odpowiednich materiałów wyborczych tj. plakaty, ulotki, kalendarzyki, wizytówki, gazetki wyborcze, roll-upy, bannery. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu w przygotowaniu profesjonalnego projektu graficznego.

Oferujemy doskonałej jakości wydruki w atrakcyjnych cenach i w błyskawicznym terminie realizacji.